JACK DANIELS Royal Standard - Denny


Aktuality

OVVR Varvažov - prospěl (29.08.2008)

Aktuality «

Dne 29.08.2008 Denny skládal OVVR (ověření vlohových vlastností retrieverů) s výsledkem prospěl. Velice nás potěšilo, jak Denny perfektně pracuje s nosem. Díky tomu splnil při disciplíně nos zároveň i disciplínu aport v terénu. Přejeme mu hodně podobných úspěchů a o průběhu celé výcvikové akce se více dozvíte v níže uvedeném článku, ke kterému jsou připojeny i fotografie.

Výcvikové setkání zakončené OVVR , Varvažov 24. – 29.8 2008

Ve dnech 24. - 29.08.2008 jsme se zúčastnili s našim labradorským retrieverem Dennym výcvikového setkání ve Varvažově, pořádaného pod záštitou KCHLS paní Alenou Krutskou (chovatelská stanice Bohemia Bras), zaměřeného na přípravu na OVVR, které proběhly v pátek 29.08.2008.

Na toto setkání jsme jeli se smíšenými pocity. Naši známí nám referovali o podobných akcích, kterých se zúčastnili a nebyly to zrovna příjemné zvěsti. Byli jsme ale velice mile překvapeni ! Do tábora jsme přijeli v neděli 24.08.2008 . Byli jsme přivítáni a po ubytování v chatkách, nám byly sděleny základní organizační věci. Volné nedělní odpoledne jsme strávili poznáváním blízkého okolí s možnostmi pěkných procházek.

V pondělí po snídani nás všechny účastníky najednou osobně ještě jednou přivítali organizátoři tábora včetně výcvikářů a byli jsme s našimi pejsky rozděleni do několika výcvikových skupin cca po 6 – 8 pejscích. Každý výcvikář se své skupince věnoval pravidelně každé dopoledne, výcviky byly pečlivě připravené a zorganizované.

Musíme uznat, že jsme velice ocenili individuální přístup výcvikářů ke každému jednotlivému pejskovi i vůdci ve skupině. Během cvičení nám výcvikáři velmi ochotně odpovídali na různé dotazy, pomáhali odstranit chyby v chování pejsků i vůdců, radili jak tu či onu práci vůdce se psem vylepšit apod. Byli ochotni na naše dotazy odpovídat i mimo výcvikové hodiny, kdykoliv jsme je oslovili, což bylo naprosto úžasné ! Během pondělka až čtvrtka jsme nacvičovali jednotlivé disciplíny OVVR a byly vidět velké pokroky.Všichni výcvikáři, pejsci i vůdci se velmi snažili.

          Během několika společných dnů se z naší výcvikové skupiny vytvořila „správná parta“, která měla radost z každého i sebemenšího pokroku kteréhokoliv pejska či vůdce (alespoň to mohu tvrdit za naši výcvikovou skupinu vedenou paní Alenou Krutskou). Užili jsme si i spoustu legrace a společných zážitků.

          V odpoledních hodinách pro nás organizátoři tábora připravili program např. besedu se zástupci KCHLS, různé soutěže i s pejsky, táborák atd. Byla možnost si zajet i na blízkou přehradu a hrad .

          Co se týče stravování, bylo o nás pečlivě postaráno. Velmi milý personál kuchyně vařil naprosto skvěle a jídla bylo opravdu dostatek. Ani velcí jedlíci si nemohli ztěžovat, že by trpěli hlady.

          V pátek 29.08.2008 se konaly OVVR se 100% úspěšností. Na slavnostním závěrečném nástupu s vyhlášením výsledků vůdci obdrželi diplom o vykonání OVVR a organizátoři také nezapomněli na naše čtyřnohé kamarády, kteří dostali odměnu v podobě párků a různých dobrot . Však se všichni snažili, ne ?

          Celý týden nám přálo pěkné počasí a bylo nám moc fajn. Už teď se těšíme na budoucí podobné akce. K výše popsanému setkání není možné říci sebemenší výhradu a všem Vám, které čeká v budoucnu OVVR, můžeme podobná setkání organizovaná paní Krutskou jedině doporučit.

                                               Manželé Pavel a Eva Hajerovi a labrador Denny

Výše uvedeným článkem chceme PODĚKOVAT jmenovitě především:
- Aleně Krutské a jejímu manželovi
- hodným a spravedlivým rozhodčím p. Radce Vondrové a p. Ivě Soukupové
- všem výcvikářům
- zástupcům KCHLS, kteří nás přijeli navštívit
- kuchařkám p. Jindře Cihlářové, Martě Mrázkové a Jaroslavě Buzkové
- všem našim novým kamarádům (lidským i psím) za příjemně strávené chvíle
- i všem ostatním, kteří se jakýmkoliv způsobem na akci podíleli
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« zpět na přehled novinek


Novinky

Černá štěňátka k odběru 1. týden v červenci 2017
05.06.2017

více»

Dennyho 10. narozeniny
29.03.2017

více»

Výsledky rentgenů Denníkovy dcery Star Dance Royal Standard
25.01.2013

více»

Foto Deníka a Deníka se svou dcerou Star Dance Royal Standard
24.07.2012

více»

Všechna štěňátka jsou již u svých nových majitelů !
23.02.2012

Aktuální datum a čas:

21.06.2019  

Návštěvnost:


© copyright "Denny" 2008
Stránky vytvořil Jakub Křibík – piXmedia.cz [2008]