JACK DANIELS Royal Standard - Denny


Výstavy,Zkoušky:

 

Výstavní sezóna 2008:

č.: Datum konání:  Typ výstavy: Místo konání: Třída: Ocenění, tituly: Rozhodčí: Země:
01 12.04.2008  Národní Ostrava Mladých V2  Krutská Alena CZ
02 10.05.2008  Krajská Hlučín Mladých V1,VT-vítěz třídy mladých Burski Wojciech PL
03 17.05.2008  Mezinárodní Bratislava Mladých V2 Firlik Stanislaw PL
04 24.05.2008  Mezinárodní Litoměřice Mladých V1, CAJC H. Jokisilta FIN
05 15.06.2008  Národní Raciborz (PL) Mladých V4 Maciej Wytyk PL
               
06 28.06.2008  Mezinárodní Brno Mladých V (5) M. O´Donoghue IRL
07 19.07.2008  Národní Mladá Boleslav Mladých V2 František Pasák CZ
08 09.08.2008  Krajská Ostrava Mladých

V1,VT-vítěz třídy mladých

2.místo-nejkrásnější mladý pes výstavy ze všech plemen

Ing.Zdeněk Antonovič

CZ
09 16.08.2008  Mezinárodní Bratislava (SK) Mladých V4 Jakkel Tamás H
10 30.08.2008  Mezinárodní Mladá Boleslav Mladých V1,CAJC, BOB, BIG 5.místo VIII.skupiny FCI Zdenka Jílková CZ
11 14.09.2008  Krajská Dolní Benešov Mladých

V1,VT-vítěz třídy mladých

1.místo-nejkrásnější mladý pes výstavy ze všech plemen

Zdenka Jílková CZ
12 20.09.2008  Klubová Brno Panská Lícha Mladých V2 Mrs. Carol Reynolds GB
13 21.09.2008  Klubová Brno Panská Lícha Mladých V2 Mr. Mervyn Reynolds GB
14 28.09.2008  Mezinárodní České Budějovice Mladých

V1, CAJC + tímto splněny podmínky pro udělení titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION  !  

Vladimír Adlt CZ

15 18.10.2008    Národní        Brno            Mezitřída V1                         Alena  Čečrdlová              CZ     
16 01.11.2008  Mezinárodní     Nitra (SK)   Mezitřída V3                          Elena Ruskovaara FIN   
17 15.11.2008  Mezinárodní Praha Mezitřída V3 Iuza Beradze Gru
18 28.11.2008  Speciální Zagreb(HR) Mezitřída V1, CAC-HR  Štefan Šinko SLO   
19 30.11.2008  Mezinárodní Zagreb(HR) Mezitřída V2, R.CAC-HR Daila Rocchy HR
20 06.12.2008  Národní Nowa Ruda(PL)                  Mezitřída V2 Petr Řehánek CZ

 

Výstavní sezóna 2009:

č.:

Datum

konání:

 Typ výstavy:

Místo konání:

Třída:

Ocenění, tituly:

Rozhodčí:

Země:

01 10.01.2009  Národní Olomouc Mezitřída    V3                                                                              Ing. František Korda                      CZ
02 24.01.2009  Mezinárodní Trenčín (SK)                 Mezitřída V3 Jana Janeková SK
03 07.02.2009  Mezinárodní Brno Mezitřída V4 Mrs. Hopkins GB
04 08.02.2009  Mezinárodní Brno Mezitřída V3 Mr.   Hopkins GB
05 21.03.2009  Mezinárodní Katowice (PL) Mezitřída V Delmar Sean IRL
06 28.03.2009  Národní Nitra (SK) Mezitřída V3 Linda Voláriková SK
07 04.04.2009  Národní Ostrava Otevřená V1,CAC Ing. František Korda CZ
08 25.04.2009  Mezinárodní České Budějovice Otevřená V JUDr. B. Jindřichovský CZ
09 09.05.2009  Krajská Hlučín Otevřená

V1, VT-vítěz třídy otevřené, KV-Krajský vítěz

Otakar Vondrouš CZ
10 20.04.2009  Anka Cup 2008 - - 5. místo v kategorii "Výstavní pes" - -
11 16.05.2009  Národní Bytom (PL) Otevřená V2 Alena Krutská CZ
12 14.06.2009  Národní Racibórz (PL) Pracovní V1, CWC Burski Wojciech PL
13 27.06.2009  Mezinárodní Brno Otevřená V1, CAC Susanna Höger A
14 05.07.2009  Národní Ustroň (PL) Pracovní V2 Alena Krutská CZ
15 26.07.2009  Národní Bedzin (PL) Pracovní V1, CWC Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska PL
16 08.08.2009  Mezinárodní Danilovgrad Pracovní

V1, CAC, r.CACIB

Petar Nikola Sjekloća MNE
17 09.08.2009  Národní Nikšič Pracovní V1, CAC + splněny podmínky a udělen titul  Šampion Montenegra   Světlana Radjuk BLR
18 15.08.2009  Mezinárodní Bratislava Pracovní V1, CAC Sruk Velimir CRO
19 29.08.2009  Mezinárodní Mladá Boleslav Pracovní V2, Res. CAC Belkin Alexey Sergejevič RU
20 26.09.2009  Mezinárodní Wroclaw (PL) Pracovní V3 Zofia Konderla PL
21 04.10.2009  Národní Rybnik (PL) Šampiónů V2 Aleksander Skrzyński PL
22 10.10.2009

 Světová klubová 

 výstava retrieverů

Bratislava(SK) Pracovní Excelent = Výborný Mr.Richard Wiles GB
23 07.11.2009  Mezinárodní Praha Šampionů V1, CAC, CACIB, BOB  Václavík Miroslav CZ

 

Výstavní sezóna 2010:

č.:

Datum

konání:

Typ výstavy: Místo konání: Třída: Ocenění, tituly: Rozhodčí: Země:
01 24.01.2010 Mezinárodní           Trenčín (SK)     Šampionů   V4                                                                              Miloš Kašpar                    CZ
02 06.02.2010 Mezinárodní Brno Šampionů V4 Jokisilta Hannele FIN
03 07.02.2010 Mezinárodní Brno Šampionů V Kirsi Luomanen FIN
04 27.03.2010 Mezinárodní Katowice (PL) Pracovní V2 Carroll Dorothea IRL
05 10.04.2010 Národní Ostrava Vítězů V1, CAC, Národní vítěz + splněny podmínky pro udělení titulu Český šampion ! Titul udělen 16.4.2009 Ing. František Korda CZ
06 20.04.2010 Anka Cup 2009  -  - KCHLS udělil Dennymu titul "Výstavní pes roku 2009" (1. místo v kategorii výstavní pes)  -  -
07 02.05.2010 Národní Banská Bystrica (SK) Šampionů V2, Res. CAC Jana Janeková SK
08 08.05.2010 Krajská Hlučín Vítězů V1, VT-vítěz třídy vítězů, KV-Krajský vítěz Ing. Stanovský Miroslav CZ
09 15.05.2010 Mezinárodní Bratislava (SK) Pracovní V2, Res. CAC Adamovskaya Elena RUS
10 22.05.2010 Národní retrieverů Bytom (PL) Pracovní V4 Zlatko Jojkič SRB
12 23.05.2010 Národní Bytom (PL) Pracovní V1, CWC, Národní vítěz Burski Wojciech PL
13 05.06.2010 Mezinárodní Leszno (PL) Pracovní V4 Angela Hancock IRL
14 13.06.2010 Národní Racibórz (PL) Šampionů V2 Anna Samocka PL
15 19.06.2010 Mezinárodní Brno Šampionů V2, Res. CAC František Pasák CZ
16 15.08.2010 Krajská Ostrava Vítězů V1, VT-vítěz třídy vítězů, KV-Krajský vítěz Miloš Kašpar CZ
17 21.08.2010 Mezinárodní Bratislava Pracovní V1, CAC, res.CACIB - splněny podmínky pro získání titulu "SLOVENSKÝ ŠAMPION" Christian Jouanchicot FR
18 22.08.2010 Mezinárodní Bratislava Pracovní V1, CAC, CACIB, BOB István Nagy M
19 28.08.2010 Mezinárodní Mladá Boleslav Šampionů V1, CAC, res. CACIB Ing.Zdeněk Antonovič CZ
20 05.09.2010 Mezinárodní Krakow (PL) Pracovní V4 Alberto Cuccilliato IT
21 12.09.2010 Krajská Dolní Benešov Vítězů V1, VT-vítěz třídy vítězů, KV-Krajský vítěz Václavík Miroslav CZ
22 25.09.2010 Národní Brno Vítězů V3 Ing. Zdeněk Antonovič CZ

 Výstavní sezóna 2011:

č.:

Datum konání:

Typ výstavy: Místo konání: Třída: Ocenění, tituly: Rozhodčí: Země
01   08.01.2011  Národní                  Olomouc           Vítězů          V1,CAC                                                                           Ing.František Korda                       CZ      
02  19.03.2011  Mezinárodní Katowice (PL)  Pracovní  V3  Jan Ryk  PL
03  09.04.2011  Národní Ostrava  Vítězů  V2  Viera Vítková  SK
04  19.04.2011  Anka Cup 2010   -  -  3. místo v kategorii "Výstavní pes"  -  -
05  07.05.2011  Krajská Hlučín  Vítězů  V1, VT-vítěz třídy vítězů, KV-Krajský vítěz  Hana Ahrens  A
06  14.08.2011  Krajská Ostrava  Vítězů  V1, VT-vítěz třídy vítězů, KV-Krajský vítěz  Miroslav Václavík  CZ
07  20.08.2011  Mezinárodní  Bratislava(SK)   Pracovní  V2, Res. CAC   Vlado Piskay  SK
08  21.08.2011  Mezinárodní Bratislava (SK)  Pracovní  V2, Res. CAC  Rosciarelli Rino  IT
09  27.08.2011  Mezinárodní Mladá Boleslav  Šampionů  V3

 Božena  Banasiewicz

 PL
10  04.09.2011  Krajská Dolní Benešov  Vítězů  V1, VT-vítěz třídy vítězů, KV-Krajský vítěz  Miroslav Václavík  CZ 
11 08.10.2011 Mezinárodní České Budějovice Šampionů

 V1, CAC, CACIB - tím splněny podmínky pro  udělení titulů "Český grandšampion" (titul udělen 24.10.2011) a "Mezinárodní šampion krásy" ( titul udělen 6.9. 2012 )

Ing. Zdeněk Antonovič  CZ

 

 



VYKONANÉ ZKOUŠKY:

č.ř.: Datum konání: Typ zkoušky: Místo konání: Získané body Výsledek zkoušky Rozhodčí:
01 19.04.2008 ZZO dle NZŘ Ostrava-Svinov 55 b. z 60 bodů prospěl výborně Stébel (CZ)
02 29.08.2008 OVVR Varvažov nos-známka 4 prospěl               Radka Vondrová (CZ)
03 05.10.2008 ZOP Ostrava-Třebovice 98 b. ze 100 bodů prospěl výborně Jindřich Hon (CZ)
04 23.05.2009 PZR = Podzimní zkoušky retrieverů OMS ČMMJ Karviná Získán max.počet bodů tj. 188, 2. místo I. cena

vrchní rozhodčí: Ladislav Červenka

další rozhodčí: František Mališ a M.Brnovjak

05 29.08.2010 KPZR = Klubové podzimní zkoušky retrieverů se zadáním titulu CACT a res. CACT Varvažov 171 bodů II. cena vrchní rozhodčí: Lucie Šeráková
06 15.10.2011 PZR = Podzimní zkoušky retrieverů OMS ČMMJ Ostrava Získán max.počet bodů tj. 188, 1. místo = Vítěz zkoušek I. cena vrchní rozhodčí: Ludmila Zajícová

              


Novinky

Černá štěňátka k odběru 1. týden v červenci 2017
05.06.2017

více»

Dennyho 10. narozeniny
29.03.2017

více»

Výsledky rentgenů Denníkovy dcery Star Dance Royal Standard
25.01.2013

více»

Foto Deníka a Deníka se svou dcerou Star Dance Royal Standard
24.07.2012

více»

Všechna štěňátka jsou již u svých nových majitelů !
23.02.2012

Aktuální datum a čas:

20.11.2017  

Návštěvnost:


© copyright "Denny" 2008
Stránky vytvořil Jakub Křibík – piXmedia.cz [2008]